Informace o ochraně osobních údajů

Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR)
V ČR zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 1. Kdo zpracovává Vaše osobní údaje:
  společnost Le Bonher s.r.o. a Hotel Odra Ostravice.
 2. Jaké osobní údaje zpracováváme a za jakým účelem:
  snažíme se zpracovávat minimum Vašich osobních údajů. Pro vzájemnou komunikaci však potřebujeme znát Vaše jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Váš věk zpracováváme z důvodu správného zařazení do věkové kategorie. 
  Pro vystavení smlouvy a fakturaci jsou rovněž nutné Vaše osobní údaje vyplývající ze zákona o účetnictví a občanského zákoníku, jejichž souhlas se zpracováním v tomto případě nelze odvolat. V případě, že osobní údaje klient neposkytne, není možné smlouvu uzavřít či poskytnout službu.
 3. Informační emaily po registraci:
  zasíláme několik emailů s informacemi o průběhu akcí pro lepší přehled a orientaci nově registrovaného. Proto nelze tuto funkci deaktivovat.
 4. Doba a právo na odvolání souhlasu:
  váš souhlas se zpracováním osobních údajů nám dáváte při registraci na akci. Vaše poskytnuté údaje registrujeme na nezbytně nutnou dobu nebo do doby vašeho písemného odvolání. Odvolat souhlas se zpracováním vašich osobních údajů můžete kdykoliv buď emailem na adresu seznamkabeskydy@gmail.com nebo písemně na adrese: Le Bonher s.r.o., Lískovec 523, 73801 Frýdek-Místek.
 5. Předávání informací třetím osobám:
  Vaše osobní údaje zpracovává společnost Le Bonher s.r.o. a společnost Hotel Odra Ostravice. 
 6. Správce používá funkční Cookies.