JAK TO PROBÍHÁ?

P

ZAČÍNÁME V PÁTEK

Strategie naší seznamovací agentury vychází z přesvědčení, že lidé, pokud se chtějí seznámit, musí ven mezi lidi, někam kde dojde k osobnímu setkání. U Vás doma k seznámení nedojde, leda tak s Vaším domovním důvěrníkem, který Vás pozve na schůzi. 🙂

Příležitostí, kdy se můžete s někým seznámit (aniž by to bylo trapné) není v naší uspěchané a hlavně upracované době zase tolik, tedy pokud Vám není 20 let. Internetové seznamky jsou možná pro někoho fajn, my však upřednostňujeme osobní setkání a věříme, že to je jediná správná forma k seznámení dvou lidí. Tyto akce probíhají v několika cyklech nejčastěji o víkendech, ale také přes týden. Využíváme k těmto akcím prostor Hotelu Odra, který leží v krásném okolí obce Ostravice, v Moravskoslezských Beskydech. Ptáte se, proč zrovna tam? Protože tento hotel má nejlepší podmínky pro tyto seznamovací akce. Má nejlepší wellness na Severní Moravě, moc dobrou domácí kuchyni, dostatek prostoru a diskrétní personál, který naší seznamovací agentuře vždy vychází vstříc. Přijeďte a přesvědčíte se sami.

P

PROGRAM

Pátek:

15:00 ubytování

18:30 welcome drink

19:00 – 20:00 večeře

20:00 – 0:00 seznamovací program, který vede animátor (1-2 hod.). Následuje volná zábava v nočním baru s nabídkou míchaných drinků a při hudbě s DJ. 

Sobota:

07:30 – 07:30 bazén s protiproudem pro “Find Love”

08:00 – 09:00 společná snídaně

09:00 – 11:30 společná procházka ke Zbujovi

12:00 – 13:00 oběd

14:00 – 15:30 kosmetická masáž obličeje nebo jedna procedura dle vlastního výběru

16:00 – 17:00 bazén s protiproudem pro “Find Love”

18:00 – 19:00 společná večeře v uzavřené společnosti

19:00 – 21:00 After párty 

21:00 – 0:00 luxusní privátní wellness výhradně pro “Find Love” (3 sauny, vířivka, tepidárium, 3 parní lázně, ochlazovací bazén, venkovní i vnitřní odpočinková zóna)

Neděle:

07:00 – 07:30 bazén s protiproudem pro “Find Love”

07:30 – 09:00 společná snídaně

09:00 – 10:00 rozlučkové setkání “Find Love”

11:00 uvolnění pokoje

Uvedený program se může časově lišit, dle počtu účastníků. Podrobnější informace se dozvíte během pátečního večera. Vyhrazujeme si právo změnit program v závislosti na změně počasí a počtu účastníků.  O všem Vás vždy informuje animátor akce, kterého se také kdykoliv můžete na cokoliv zeptat. 

P

UŽIJTE SI VÍKEND BEZ STRESU

Zúčastněte se naší seznamovací akce. Možností jak se seznámit, budete mít několik. Při společenské hře, která je vždy nenucená, při akci, kterou budeme pořádat, v restauraci u dobrého jídla a pití, procházkou v přilehlém parku, nebo večer v nočním baru se sklenkou kvalitního vína, a nebo se raději večer společně unavíte ve špičkovém wellness? To už si rozhodněte sami, co bude dál, výběr je jen na Vás … A těm ostýchavějším “pomůže” náš animátor. Příležitostí, kdy někoho oslovit budete mít opravdu mnoho. To na anonymních internetových seznamkách nezažijete. Je totiž důležité druhého vidět, slyšet, vnímat jak na Vás působí a zda se v jeho či její blízkosti cítíte dobře. 

Pokud by se Vám stalo, že Vás nikdo z účastníků daný víkend nezaujme, a s nikým si nevyměníte telefonní číslo, strávíte krásný víkend na horách, zrelaxujete tělo i mysl, užijete si wellness, bazénu, masáží, dobrého jídla a zrelaxujete po náročném týdnu. V okolí hotelu je navíc mnoho dalších zajímavých míst, která můžete navštívit. Bude to i bez nalezení potencionálního partnera hezký a smysluplně strávený víkend.

P

CENA 5 690 Kč ZAHRNUJE

 • ubytování v samostatných pokojích “Suita”
 • polopenzi – snídaně švédské stoly, večeře výběr z teplého i studeného rautu
 • 1x vstup do saunového světa
 • 1x masáž obličeje nebo procedura dle vlastního výběru (masáž, hydrojet, …)
 • 2x vstup do vnitřního bazénu
 • neomezený vstup do fitness centra
 • služby animátora 
 • společenské akce

Dále máte 20% slevu na 2. a 3. proceduru. Cena přes týden je 5 390 Kč.

Místo máte rezervované až po zaplacení.

STORNO PODMÍNKY:

Při zrušení rezervace 14 dní před akcí vracíme 50%. Po tomto termínu 10% z ceny.

Vyberete si termín a vyplňte registrační formulář. Po přihlášení obdržíte potvrzovací email, včetně informací k platbě. Až zaplacením plné částky máte své místo na seznamovací akci rezervováno.

P

CO BY BYLO DOBRÉ VĚDĚT

 • Ubytování je zajištěno v  samostatných uzamykatelných pokojích (“Suita”), které mají společnou koupelnu, wc a chodbu. Samostatný pokoj je za příplatek (dle kapacity hotelu). Ženy a muži jsou ubytovaní zvlášť. 
 • Akce se účastní 10 – 20 osob, dle typu akce a ubytovací kapacity. 
 • Snažíme se  již ve fázi registrace účastníka regulovat přibližně stejný věk klientů na danou akci, ale nijak jej neprověřujeme. 
 • Poměr pohlaví se snažíme udržovat mezi 40 – 50% obou polovin, ale z historie víme, že to není zásadní podmínka pro seznámení.
 • Společných akcí se nemusíte povinně účastnit. Je to však inteligentní způsob, jak přitom někoho poznat a seznámit se, protože ten muž nebo ta žena vedle Vás, také přijel-a na seznamovací víkend. 
 • Účastníci akce se dopředu neznají.
 • S sebou si vemte hezké oblečení na večer, ale nezapomeňte také na plavky a pohorky, a na to, že nic se nemá přehánět, ani první dojem ne. 
 • Program a společné akce pro Vás plánujeme velice pečlivě, aby Vás pobavil, bohužel ne vždy se strefíme do vkusu všech. Tak vesmír funguje. 
 • Můžete přijet s kamarádem (-kou), ale případné seznámení je pak pro Vás složitější, protože “ho/ji” budete řešit společně a to Vás může nesprávně ovlivnit. Nedejbože budete mít stejný objev. 🙂
 • Nedoporučujeme jet na seznamovací akci s absolutním přesvědčením, že na konci víkendu odjedete s manželem nebo manželkou. Tahle zaujatost pro nalezení nového partnera často podvědomě brání Vašemu přirozenému jednání a tím nevhodně vyhodnotíte první dojem nebo jste sami nevhodně vyhodnocení druhými. Lepší je jet si jen tak užít a odpočinout, pak jste v pohodě a reagujete přirozeně.
 • Vaše telefonní ani jiné kontakty nikomu z účastníků akce nepředáváme. Tuhle záležitost necháváme na Vašem rozhodnutí.
 • Neneseme odpovědnost za Vaši případnou nespokojenost u nově navázaného vztahu, to jistě chápete. 🙂